ПРОФНАСТИЛ Ruukki в Кропивницком

Покрівля Ruukki- гарантія якості та запорука безтурботного життя

Покрівля Ruukki забезпечує протидію сонячним променям і утворенню корозії. Бренд постійно модернізує свою продукцію, пропонуючи споживачам передові покрівельні технології. Великі будівельні підрядники та приватні клієнти користуються послугами бренду Ruukki по всій Європі.

З компанією Ruukki ви можете бути впевненими, що ваші покрівельні роботи пройдуть легко, швидко та приємно. Що б ми не робили, наше єдине прагнення — полегшити ваше життя. Наш багаторічний досвід виконання покрівельних робіт, висококваліфікований персонал і надзвичайно висока якість продукції гарантують надійну покрівлю, що служитиме роками.

Профнастил Ruukki — міцність, надійність та зручність монтажу!

Якщо потрібно обрати практичний, зручний у використанні, надійний та презентабельний варіант будівельного матеріалу, то варто звернути увагу на профнастил, який ще має найменування металопрофіль. Уперше його було виготовлено двісті років тому, і з цього часу він не втрачає своєї популярності.

Особливо актуальний варіант — це профнастил Ruukki, адже в нього спеціальне запатентоване покриття, що не має аналогів. І це не всі переваги, які роблять продукцію цього скандинавського бренду однією із лідерів ринку будівельних матеріалів.

Основні переваги металопрофілю Рууккі:

  • довгий термін служби — на деякі моделі виробник надає гарантію 50 років, але профнастил для даху чи огорожі може прослужити навіть довше;

  • широка колірна гама, що дає змогу легко купити металопрофіль, який гармонійно поєднується зі стилем будинку та території навколо нього;

  • невелика вага, що спрощує монтаж конструкцій. Металопрофіль на дах легко встановлюється, і виконати це завдання можуть лише двоє людей;

  • якість, надійність, які підтверджені офіційною гарантією виробника;

  • універсальність використання. Купити профнастил можна для покрівлі, паркану, фасаду, зонування територій;

  • невимогливість у догляді, адже такий матеріал можна мити просто зі шлангу проточною водою;

  • краса та естетичність. Конструкції з профнастилу гармонійно доповнюють архітектуру будівель різного типу;

  • доволі доступна ціна на металопрофіль, особливо в порівнянні з натуральним каменем чи металочерепицею.

Ruukki пропонує широкий асортимент низьких профільованих листів для стін, що відрізняються високою якістю, довгим терміном використання та різноманіттям форм. Низькі профлисти як правило застосовуються для зовнішніх поверхонь будівель. Використовуючи низький профлист Ruukki, можна створити рівномірну та естетичну поверхню фасаду.

Чудовий дизайн для будь-якого даху

Покрівельні листи Т20 є оптимальним рішенням для різних задач при облаштуванні покрівлі, починаючи з будівництва сучасних котеджів і закінчуючи реконструкцією покрівель багатоквартирних домів. Завдяки своїй лінійній та жорсткій формі, профлисти Т20 легко монтуються та елегантно виглядають.

Ruukki пропонує широкий асортимент низьких профільованих листів для стін та покрівель, що відрізняються високою якістю, довгим терміном експлуатації та різноманіттям форм. Низькі профлисти як правило застосовують для зовнішніх поверхонь будівель. Використавши профлист Ruukki, можна створити рівномірну та естетичну поверхню фасаду.


Профлисти Т35 виготовляються в класі якості Ruukki30/ Polyester (Polyester Matt) з гарантією 30 років на технічні та 10 років на естетичні характеристики.

Проконсультуємо -

Дзвоніть:

Vodafonе: +38 (050) 5555 616

Kyivstar: +38 (067) 595 5550

Заходьте: вул.Ушакова 1А

Пишіть: evrodah555@gmail.com

Інформ.: www.evrodah.com