Металлочерепица Ruukki

в Кропивницком

МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ RUUKKI

Створюємо будинки майбутнього сьогодні!

ПОКРІВЛЯ RUUKKI ПОЛЕГШУЄ ВАШЕ ЖИТТЯ

Покрівля Ruukki забезпечує протидію сонячним променям і утворенню корозії. Бренд постійно модернізує свою продукцію, пропонуючи споживачам передові покрівельні технології. Будівельні підрядники та приватні клієнти користуютьсяпослугами бренду Ruukki по всій Європі.

З компанією Ruukki ви можете бути впевненими, що ваші покрівельні роботи пройдуть легко, швидко та приємно. Що б ми не робили, наше єдине прагнення — полегшити ваше життя. Наш багаторічний досвід виконання покрівельних робіт, висококваліфікований персонал і надзвичайно висока якість продукції гарантують надійну покрівлю, що служитиме роками.

ПОКРІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ - РІЗНОВИДИ

Першокласні сталеві покрівлі Рууккі (Zn275)захищають домівки вже більше 50 років. Висока якість та довговічність матеріалів не має аналогів. Серед широкого асортименту кольорів і видів ви неодмінно знайдете ідеальний варіант для свого будинку незалежно від його стилю — сучасного, традиційного чи будь-якого іншого.

При виборі типу покрівлі необхідно відштовхуватися від функціонального призначення будівлі та його дизайнерських особливостей. Найбільш популярними матеріалами, які використовуються для перекриття дахів, є:

металочерепиця,

фальцева покрівля,

Металочерепиця Рууккі Кропивницький (ZN 275) за популярністю і попитом поза конкуренцією. В її основі використовується унікальне покриття GreenCoat на основі BT технології. За рахунок даного покриття металочерепиця стійка до корозії, екологічна та відрізняється багатою кольоровою гамою.

Фальцева покрівля Кропивницкький Рууккі (ZN 275) виготовляється зі сталі з підвищеною пластичністю, завдяки чому вона досконало підходить для покрівельних робіт, для виконання навіть найскладніших з’єднань на покрівлі. Метал зовні захищений сучасним покриттям GreenCoat BT Кропивницький, яке з одного боку є найкращим захистом від атмосферних впливів, з іншого – підкреслює колір покрівлі на багато років. Свою назву даний покрівельний матеріал отримав за рахунок наявності фальцевих замків, за допомогою яких окремі листи інтегруються в цілу конструкцію. Наявність фальцевих замків дозволяє покрівлі створювати герметичну конструкцію, що не пропускає вологу. Якщо монтаж покрівлі був проведений професійно, її термін служби може досягати більше 100 років, без необхідності додаткового обслуговування. Це матеріал, властивості якого в поєднанні з майстерністю покрівельника, може створювати вражаючі ефекти – довговічність та винятковий стиль. Ruukki Emka використовується як покрівельний матеріал для пам’яток архітектури, сучасних споруд як в традиційному, так і сучасному стилі.

GreenCoat Кропивницький - сталь від SSAB Кропивницький преміальної якості для життя в гармонії з навколишнім середовищем, яка розроблена на базі біотехнологій (БТ) із заміною істотної частки традиційних мінеральних компонентів аналогами біологічного походження.

Унікальне покриття GreenCoat на основі BТ має не тільки екологічні переваги, а й відмінні техніко-експлуатаційні характеристики.

Продукція GreenCoat відрізняється високою стійкістю до корозії, УФ-випромінювання, а також до механічних пошкоджень.

УНІКАЛЬНА ГАРАНТІЯ ДО 50 РОКІВ

Рууккі Кропивницький підтверджує бездоганні експлуатаційні характеристики металочерепиці офіційними гарантійними зобов'язаннями. Вироби преміум класу збережуть здатність протистояти наскрізній корозії протягом 50 років, гарантія 25 років надається на естетичні властивості продукції. Досвід застосування покрівлі десятками тисяч клієнтів показує, що при дотриманні правил експлуатації термін служби даху Рууккі значно перевищує гарантійний.

З КОЖНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ НА ОБ`ЄКТ ДОСТАВЛЯЄТЬСЯ ГАРАНТИЙНИЙ ЛИСТ.

ОБЕРІТЬ СТИЛЬ ПОКРІВЛІ, ЩО НАЙКРАЩЕ ПАСУВАТИМЕ ДО ФОРМИ ТА КОЛЬОРУ ВАШОГО БУДИНКУ!

Decorrey Grand

Monterrey

Finnera

Hyygge

Frigge

Adamante

Armorium

Ruukki Classic

ГАРАНТОВАНА ЯКІСТЬ!

Чому Рантех Кропивницький?

ПОКРІВЛЯ ВІД ПЕРЕВІРЕНОГО ВИРОБНИКА - Рууккі

  • 10 років гарантії,

  • Полімерне покриття від світого лідера в галузі полімерних покриттів - Akzo Nobel,

  • Вироблено за специфікацією та на обладнанні Ruukki,

  • Комплексний контроль якості: від поставки металу до готового продукту.

RanTech DG 43

RanTech M 39

Прайс Ruukki

Pricelist_Ruukki_2022_01_01 ukr.xlsx

Прайс RanTech

Rannila_RanTech_21.09.10.xlsx

Проконсультуємо -

Дзвоніть:

Vodafonе: +38 (050) 5555 616

Kyivstar: +38 (067) 595 5550

Заходьте: вул.Ушакова 1А

Пишіть: evrodah555@gmail.com

Інформ.: www.evrodah.com