Металлочерепица Кировоград

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ

Металочерепиця Кіровоград

Створюємо будинки майбутнього сьогодні!

Металочерепиця Кіровоград забеспечує протидію сонячним променям і утворенню корозії. Якість металу постійно модернізується та покращюється, пропонуючи споживачам передові покрівельні технології.

З нами ви можете бути впевненими, що ваші покрівельні роботи пройдуть легко, швидко та приємно. Що б ми не робили, наше єдине прагнення — полегшити ваше життя. Наш багаторічний досвід виконання покрівельних робіт, висококваліфікований персонал і надзвичайно висока якість продукції гарантують надійну покрівлю, що служитиме роками.

Оберіть стиль покрівлі, що найкраще пасуватиме до форми та кольору Вашого будинку!

Якісні сталеві покрівлі (Zn275) захищають домівки вже більше 50 років. Висока якість та довговічність матеріалів не має аналогів. Серед широкого асортименту кольорів і видів ви неодмінно знайдете ідеальний варіант для свого будинку незалежно від його стилю — сучасного, традиційного чи будь-якого іншого.

При виборі типу покрівлі необхідно відштовхуватися від функціонального призначення будівлі та його дизайнерських особливостей. Найбільш популярними матеріалами, які використовуються для перекриття дахів, є:

Decorrey Grand


Monterrey


Finnera


Hyygge


Frigge


AdamanteArmorium


РОЗДРІБНИЙ ПРАЙС

( ПРИ ЗВЕРНЕННІ ЗАМОВНИК ОТРИМУЄ ІНДІВІДУАЛЬНУ ЗНИЖКУ, ДІЗНАЙТЕСЬ СВОЮ )

РОЗДРІБНИЙ ПРАЙС

( ПРИ ЗВЕРНЕННІ ЗАМОВНИК ОТРИМУЄ ІНДІВІДУАЛЬНУ ЗНИЖКУ, ДІЗНАЙТЕСЬ СВОЮ )