Покрівельна вентиляція VILPE у

Кропивницькому

ВЕНТИЛЯЦІЙНІ РІШЕННЯ VILPE®

            Купити системи вентиляції покрівлі у Кровивницкому                                                                                   

 40 РОКІВ В БУДІВНИЦТВІ

Історія SK Tuote почалася в 1975 році з винаходу засновниками компанії унікального кріплення для теплоізоляції на пологій покрівлі. З назвою цього "гриб-кріплення" (SieniKiinnike) пов'язані і перші букви в назві компанії. Концепція діяльності компанії з самого початку включала в себе розробку і виробництво покрівельних аксесуарів для потреб сучасного будівництва. Протягом чотирьох десятиліть основою діяльності компанії були орієнтація на замовника та інноваційність продукції. Результатом є широкий асортимент продукції високої якості для різних типів будівель і покрівлі, і серед них більше 30 запатентованих рішень.

1970-і роки. На початку діяльності SK Tuote в 1970-х пластик ще був новинкою серед будівельних матеріалів, і проти нього відчувалося упередження. Незважаючи на це, компанія SK Tuote першої в Північній Європі почала виробництво пластикового кріплення для теплоізоляції. Спочатку вироби виготовлялися на основі субпідряду. У компанії працювали менше десяти осіб.

1980-і роки. У 1980 році SK Tuote почала виробництво кріплення для котеджного домобудівництва. Одночасно компанія почала і експорт своєї продукції. Бізнес зазнав значних змін в 1983 році з відкриттям власного заводу ливарного для виробництва своєї продукції. Виготовлення прохідних елементів для скатних дахів почалося в 1984 році, а в середині 1980-х почалося виробництво труб систем вентиляції. У 1988 році було введено в ужиток торговельне найменування VILPE®. З цього моменту почалося і виробництво нових прохідних елементів.

1990-і роки. У 1990 році компанія SK Tuote почала виготовляти покрівельні вентилятори і першою в Європі випустила на ринок покрівельний вентилятор, виготовлений цілком з пластика. 

2000-і роки. У 2000-і SK Tuote розробила цілий ряд принципово нових рішень для потреб будівництва, у тому числі покрівельні люки та цокольні дефлектори, а також прохідні елементи для трубок сонячних батарей і круглих димових труб.  SK Tuote міцно стоїть на своїх основах, до яких відносяться інноваційне розвитку продукції, власне виробництво, висока якість, кваліфікований персонал і надійні партнери по бізнесу. Тенденції і глобалізація будівництва для неї одночасно і виклик, і шанс. У 2013 році компанія першою в Європі випустила енергозберігаючий пластиковий вентилятор для покрівлі ECo. SK Tuote є безсумнівним лідером на ринку витяжної вентиляції і побутових покрівельних вентиляторів у Фінляндії.

   SK Tuote Oy - розробник торгової марки VILPE®. VILPE® - система комплексної вентиляції та повітрообміну для приватного і загальногромадянського будівництва, широкий асортимент покрівельних аксесуарів для пологих промислових покрівель і найширший асортимент покрівельних кріплень. 

   У серію VILPE® входять, зокрема, вентилятори, виходи вентиляційних каналів і стояків каналізації, елементи підпокрівельної вентиляції, прохідні елементи, цокольні дефлектори, виходи антен, кабелів і димових труб, покрівельні люки, водостічні воронки, ущільнювачі і покрівельні кріплення.

При виробництві строго дотримуються всі екологічні та громадські норми і закони. SK Tuote має сертифікат якості SGS ISO 9001: 2008 та екологічний сертифікат SGS ISO 14001. Сертифікати поширюються на розробку, виробництво і реалізацію продукції VILPE®  Кропивницький. Надійність використання виробів в будівництві підтверджується VTT C-164-сертифікатом на продукцію, а також VTT-сертифікатом контролю якості та Європейським технічним ЕТА-12/0595-сертифікатом на кріплення.

Продукція VILPE® виготовлена з ударостійкого поліпропілену, який не піддається корозії, стійкого до впливу ультрафіолету і погодних умов. Матеріал хімічно нейтральний і екологічний, витримує постійну температуру -40º C ÷ + 80º C і тимчасову -55º C ÷ + 120º C.

Гарантія SK Tuote Кропивницький: технічна гарантія - 20 років і естетична гарантія -10 років.

VILPE® Кропивницький забезпечує свіже повітря в приміщеннях і підтримує будівля в здоровому стані.


ЗАСТОСУВАННЯ

Котеджне будівництво Кропивницький

   Вентиляція приміщень Кропивницький    Виведення повітропроводів Кропивницький    Вентиляція каналізаційного стояка Кропивницький    Вентиляція покрівлі Кропивницький

     Вентиляція цоколя Кропивницький    Герметичний прохід через покрівлю Кропивницький    Доступ на покрівлю Кропивницький    Ущільнувачі Кропивницький     Припливна вентиляція Кропивницький

Промислове та цівільне будівництво

       Герметичне виведення об'єктів на покрівлю Кропивницький     Відведення води з покрівлі Кропивницький     Вентиляція покрівлі Кропивницький    Кріплення гідро- і теплоізоляції Кропивницький


Вентиляційні рішення ВІЛПЕ®

Для комплексної вентиляції приміщень

Вентиляція СТАНДАРТ Кропивницький

Базове бюджетне рішення, механічна система вентиляції на базі елементів ВІЛПЕ®. Для установки в приватних будинках. 

Адаптивна вентиляція Кропивницький

Адаптивна система вентиляції Healthbox 3.0 контролює якість повітря 24 години на добу і самостійно регулює режим вентиляції.

ПВУ з рекуперацією Кропивницький

Припливно-витяжна система вентиляції з роторним рекуператором тепла від фінського виробника ENERVENT.

VILPE® Тиха кухня Кропивницький

Безшумне рішення по організації робочої зони кухні - підключення кухонної витяжки до покрівельного вентилятору VILPE®.

Припливна вентиляція Кропивницький

Детальніше про елементи для організації припливу свіжого повітря у вентиляційні системи різного типу.

Вентиляція покрівлі Кропивницький

Елементи покрівельної вентиляції VILPE®, призначені для різних видів покрівлі і типів покрівельного матеріалу.

Вентиляція цоколя і підвалу

Детальніше про елементи для вентиляції цоколя, видалення радону і рішення для припливу в підвальних приміщеннях.

Прохідні елементи ВІЛПЕ®

Детальніше про елементи для герметичного виведення на покрівлю вентиляційних і каналізаційних виходів, вентиляторів, кабелів і шахт димоходів.

Проконсультуємо - 

Дзвоніть:

Vodafonе:   +38 (050) 5555 616

Kyivstar:     +38 (067) 595 5550

Заходьте: вул. Комарова 7

Пишіть:     evrodah555@gmail.com

Інформ.:   www.evrodah.com