Композитная черепица QUEENTILE в

Кропивницком

КОМПОЗИТНАЯ ЧЕРЕПИЦА QUEENTILE

ТОВ «БІГ«МЕГА СІТІ»- є провідною компанією з виробництва покрівельних матеріалів на території України і країн СНД. Протягом 10 років компанія надає своїм клієнтам великий вибір високоякісних і сучасних покрівельних матеріалів. У 2014 році компанія ТОВ «БІГ«МЕГА СІТІ» відкрила перше, повністю автоматизоване виробництво композитної черепиці під торговою маркою QUEENTILE®

За час активної виробничої і комерційної діяльності підприємство стало помітним гравцем на ринку композитної черепиці в Україні і увійшло в ТОР-3 лідерів. Отримало репутацію стабільного і надійного постачальника для понад 500 компаній-дилерів. На заводі задіяні сучасні європейські технології та матеріали провідних світових виробників, а також кваліфікований персонал.

Все це дозволяє виробляти продукцію високої якості відповідно до міжнародних стандартів.

QUEENTILE® - композитна черепиця нового покоління

Композитна черепиця QUEENTILE® - це сучасний і довговічний покрівельний матеріал, який має неперевершений натуральний вигляд і безперечну надійність. Втілює у собі якості бітумної, натуральної та металочерепиці, але, при цьому, виключає їх недоліки. Композитна черепиця QUEENTILE® Кропивницький виготовляється на інноваційній, автоматизованій європейській лінії. Використовується сировина виключно провідних світових виробників (сталь «Алюмоцинк» - Корея (Union Steel), акрилове зв’язуюче - Німеччина, базальтова крихта - Італія).

Якість продукції підтверджена сертифікатами якості України, а також незалежними кліматичними випробуваннями, в т.ч. всесвітньо відомим хімічним концерном BASF (Німеччина). Юридична гарантія від виробника - 50 років!

Краща пропозиція у співвідношенні ціна/якість на ринку композитної черепиці!

Структура матеріалу

QUEENTILE® - це сучасний багатошаровий матеріал, в основі якого є високоякісна сталь з покриттям «Алюмоцинк» з двостороннім захисним покриттям. З лицьової сторони поверхня черепиці покривається гранулами натурального каменю, що надає їй чудовий зовнішній вигляд. Каміння утримується на поверхні металу завдяки спеціально розробленому зв’язуючому матеріалу на основі акрилу, поверхня каміння покривається прозорою акриловою глазур'ю, що захищає матеріал від сонячного випромінювання і надає додаткову надійність.

Сировина

Для виробництва композитної черепиці QUEENTILE® Кропивницький використовується: Сталь «Алюмоцинк» - світовий концерн Union Steel, Південна Корея Акрилове зв’язуюче - Німеччина (формула засекречена) Гранули натурального каменю (базальт) - GEOBITEK, Італія

Переваги

ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ Термін служби - більше 50 років. Юридична гарантія 50 років.

ЕСТЕТИКА ПОКРІВЛІ Виразна геометрія профілів і бархатистість кам'яної крихти додадуть вишуканий і шляхетний вигляд Вашій покрівлі.

БЕЗПЕКА. БЕЗШУМНІСТЬ. СТІЙКІСТЬ КОЛЬОРУ Максимальний клас опору природним катаклізмам. Витримує пориви вітру до 200 км/год. Стійка до різких перепадів температур, не боїться ні заморозків, ні аномальної спеки. Безшумність під час дощу і граду. Завдяки глибокій, термально забарвленій кам'яній посипці, черепиця не вицвітає на сонці.

ЕКОНОМІЧНІСТЬ Вага одного квадратного метра покрівлі не перевищує 6,5 кг, що істотно знижує витрати на покрівельну конструкцію і транспортування черепиці. Не використовуються OSB і підкладочні матеріали. Мінімальний коефіцієнт відходів.

Простота і легкість монтажу

Ексклюзивне рішення - тільки в QueenTile®! 3-х і 6-ти тайлове виконання листів, що прискорює і полегшує процес монтажу, а також робить покрівлю більш монолітною.

Відсутність корозії

Високоякісна сталь з покриттям «Алюмоцинк» в 6 разів більш витривала до корозії, ніж звичайна оцинкована сталь металочерепиці.

Пожежобеспечність

Високий клас пожежної безпеки - клас А. Екологічно чиста.

100% Наявність продукції

Завдяки тому, що завод знаходиться на території України, ми можемо гарантувати 100% наявність продукції всієї палітри кольорів і налагоджений процес доставки.

Профіль QUEENTILE Standart ®

® ДОСКОНАЛІСТЬ В ІННОВАЦІЇ

Виразну геометрію цій колекції надає високий профіль хвилі. На відміну від будь-якої іншої композитної черепиці, листи композитної черепиці QUEENTILE® Standart Кропивницький в трьох варіантах 1, 3, 6 тайлів. Це революційне рішення дозволило істотно полегшити і прискорити монтаж покрівлі, а також в рази скоротити кількість стиків листів, що робить покрівлю більш монолітною.

Профіль QUEENTILE Classic ®

ЕЛЕГАНТНІСТЬ І ДОСКОНАЛІСТЬ КЛАСИКИ

Профіль QUEENTILE Classic ® - класичний архітектурний стиль "Старої Європи". Висота хвилі 24 мм. Більш виразний вигляд покрівлі. Збільшена жорсткість листа.

Профіль QUEENTILE Verona ®

ВАШ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ СТИЛЬ

Профіль QUEENTILE Verona ® Кропивницький - кращий вибір для дахів у середземноморському стилі. В ньому ідеально поєднуються краса хвилі і шляхетна фактурність натурального каменю. Не потрібні спеціальні дорогі добірні елементи. Збільшена жорсткість листа

Профіль QUEENTILE Shake ®

БЛАГОРОДСТВО ДРЕВНіХ ТРАДИЦІЙ

Вибираючи профіль QUEENTILE SHAKE Кропивницький ви створите особливу елегантність і унікальну привабливість будинку, а імітація структури дерева і витримані тони підкреслять образ багатовікової історії.

Палітра кольорових рішень

Black

Braun

Coffee

Green

Grey


Rosso

Terra-Cotta

Проконсультуємо -

Дзвоніть:

Vodafonе: +38 (050) 5555 616

Kyivstar: +38 (067) 595 5550

Заходьте: вул.Ушакова 1А

Пишіть: evrodah555@gmail.com

Інформ.: www.evrodah.com