Евроштакетник Кропивницкий

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

МЕТАЛЕВІ ШТАХЕТИ

Металеві штахети останнім часом набирають стрімку популярність, в силу того, що є цікавим і практичним рішенням для огорожі Вашої оселі. Вони відрізняються простотою монтажу та довговічністю, тому що іх виготовляють з сталі країн європейського союзу та пропонується гарантія на 10 років.

Металеві штахети ще називають "Євроштахетник", адже вони дуже поширені в країнах Європи, де паркани з металопрофілю майже не використовуються в часних садибах і земельні ділянки біля будинків більш відкриті.

Пропонуємо до Вашої уваги два основних види металевих штахет: "НАПІВКРУГЛІ ШТАХЕТИ" І "ЄВРОШТАХЕТНИК ТРАПЕЦІЯ".

НАПІВКРУГЛІ ШТАХЕТИ

ЄВРОШТАХЕТНИК ТРАПЕЦІЯ

ЗАСТОСУВАННЯ ЄВРОШТАХЕТ

Застосовувати Євроштахетник можна для різних типів огорож і парканів. Він однаково добре підійде як для звичайних, так і для розсувних зборів, воріт або хвірток.

Регулюючи просвіт між окремими планками можна коригувати на скільки паркан буде проглядатися ззовні і змінювати його зовнішній вигляд.

ВИГОТОВЛЕННЯ ЄВРОШТАХЕТ

Євроштахети виготовляються методом холодного прокату горяцеоцинкованому сталевому листу (штрипсу) надається певний геометричний профіль. Для збільшення міцності і зміни зовнишнього вигляду на обладнанні в процесі виробництва можуть бути задіяні допоміжні вали, які прокатують додаткові ребра жорсткості.

Виготовлення металевих штахет здійснюється на новому професійному обладнані з використанням високоякісної сировини таких світових брендів як: ArcelorMittal (Польща, Німеччина, Бельгія), US Steel (Словаччина), SSAB (Швеція), Marchegaglia, Arvedi (Італія), Thissen Krupp (Німеччина), Dongbu Steel (Південа Корея).

Дужим попитом у Замовників користується Євроштахети виготовлені з 2-х сторонього металу.

ПРОЦЕС МОНТАЖУ

Існують декілька варіантів монтажу секцій:

  1. Односторонній монтаж, коли штахетіни розташовуються з одного боку на відстані зазвичай 40мм, однак цю відстань можно змінювати як завгодно, на свій розсуд;

  2. Двосторонній монтаж - Ви можете розташувати штахетник з двох сторін в шаховому порядку з відстанню між ними наприклад 65мм. При такій зашивці теріторія Вашої ділянки буде прихована від сторонніх поглядів, при цьому залишаючись провітрюваною. І до речи такий вид зашивання дуже гарно виглядає. Вид є не пласким, а об`ємним.

ОЧІКУЄМО НА ВАШІ ЗАМОВЛЕННЯ!