Евроштакетник в Кропивницком

МЕТАЛЕВІ ШТАХЕТИ

Металеві штахети останнім часом набирають стрімку популярність, в силу того, що є цікавим і практичним рішенням для огорожі Вашої оселі. Вони відрізняються простотою монтажу та довговічністю, тому що іх виготовляють з сталі країн європейського союзу та пропонується гарантія на 10 років.

Металеві штахети ще називають "Євроштахетник", адже вони дуже поширені в країнах Європи, де паркани з металопрофілю майже не використовуються в часних садибах і земельні ділянки біля будинків більш відкриті.

Пропонуємо до Вашої уваги два основних види металевих штахет: "НАПІВКРУГЛІ ШТАХЕТИ" І "ЄВРОШТАХЕТНИК ТРАПЕЦІЯ".

НАПІВКРУГЛІ ШТАХЕТИ

ЄВРОШТАХЕТНИК ТРАПЕЦІЯ

ЗАСТОСУВАННЯ ЄВРОШТАХЕТ

Застосовувати Євроштахетник можна для різних типів огорож і парканів. Він однаково добре підійде як для звичайних, так і для розсувних зборів, воріт або хвірток.

Регулюючи просвіт між окремими планками можна коригувати на скільки паркан буде проглядатися ззовні і змінювати його зовнішній вигляд.

ВИГОТОВЛЕННЯ ЄВРОШТАХЕТ

Євроштахети виготовляються методом холодного прокату горяцеоцинкованому сталевому листу (штрипсу) надається певний геометричний профіль. Для збільшення міцності і зміни зовнишнього вигляду на обладнанні в процесі виробництва можуть бути задіяні допоміжні вали, які прокатують додаткові ребра жорсткості.

Виготовлення металевих штахет здійснюється на новому професійному обладнані з використанням високоякісної сировини таких світових брендів як: ArcelorMittal (Польща, Німеччина, Бельгія), US Steel (Словаччина), SSAB (Швеція), Marchegaglia, Arvedi (Італія), Thissen Krupp (Німеччина), Dongbu Steel (Південа Корея).

Дужим попитом у Замовників користується Євроштахети виготовлені з 2-х сторонього металу.

ПРОЦЕС МОНТАЖУ

Існують декілька варіантів монтажу секцій:

  1. Односторонній монтаж, коли штахетіни розташовуються з одного боку на відстані зазвичай 40мм, однак цю відстань можно змінювати як завгодно, на свій розсуд;

  2. Двосторонній монтаж - Ви можете розташувати штахетник з двох сторін в шаховому порядку з відстанню між ними наприклад 65мм. При такій зашивці теріторія Вашої ділянки буде прихована від сторонніх поглядів, при цьому залишаючись провітрюваною. І до речи такий вид зашивання дуже гарно виглядає. Вид є не пласким, а об`ємним.

Проконсультуємо -

Дзвоніть:

Vodafonе: +38 (050) 5555 616

Kyivstar: +38 (067) 595 5550

Заходьте: вул.Ушакова 1А

Пишіть: evrodah555@gmail.com

Інформ.: www.evrodah.com